Lodówka do zabudowy Samsung BRB260076WW

Lodówka do zabudowy z dolną zamrażarką Samsung BRB260076WW posiada pojemność użytkową 264 litry. Klasa efektywności energetycznej: A ++. Lodówka jest wyposażona w cyfrową inwerterową sprężarkę Digital Inverter, która pracuje na dwóch niezależnych obiegach chłodniczych. Dzięki technologii Twin Cooling Plus w lodówce (pojemność 192 litry) i zamrażarce (pojemność 72 litry) powstaje optymalny poziom wilgotność i temperatura. Jednocześnie zapachy nie mieszają się, a produkty nie wysychają i długo pozostają świeże, zachowując zapach i kolor.

Lodówka do zabudowy Samsung BRB260076WW

Producent zastosował w lodówce strefa CoolSelect Plus, która daje możliwość chłodzenia oraz przechowywanie żywności w 3 trybach: + 2C, -1C, 5C. Dzięki specjalnej strefie świeżości, której temperatura wewnątrz jest regulowana w zakresie od +2 0С do -5 0С, aby żywność nie zamarzała, ale była jak najdłużej schłodzona. W zamrażarce o wydajności mrożenia do 13 kg na dobę znajduje się szuflada Easy Slide oraz 2 szuflady, w których wygodnie jest wkładać paczki produktów i wyjmować je do użytku. Po odłączeniu zasilania w sieci stacjonarnej, urządzenie niezależnie przechowuje chłód przez 14 godzin. Lodówka Samsung BRB260076WW sterowana jest za pomocą przycisków elektronicznych i wyposażona jest w zewnętrzny wyświetlacz LED. Jednakowe chłodzenie na każdej półce zapewnione jest dzięki chłodzeniu wielostrumieniowemu. Dwa czujniki temperatury w komorach lodówki i zamrażarki monitorują wahania temperatury. Chłodzone powietrze jest wdmuchiwane przez wiele otworów wentylacyjnych i kierowane na każdą półkę, zapewniając równomierny rozkład temperatury i utrzymując świeżość żywności przez długi czas. W lodówce zamontowano wygodną metalową półkę na butelki. Ponadto wyposażono ją w alarm otwartych drzwi.

Technologia No Frost

Technologia No Frost zwiększa cyrkulację zimnego powietrza, aby utrzymać stałą temperaturę w każdym rogu lodówki. Zapobiega to tworzeniu się szronu i lodu.Technologia pozwala szybko osiągnąć wymaganą temperaturę, przyczynia się do niezawodności układu chłodzenia i oszczędności energii

Praktyczna półka EasySlide w zamrażarce Samsung BRB260076WW

Wysuwana półka w zamrażarce ułatwia znajdowanie i dostęp do mrożonek. W ten sposób można łatwo i szybko znaleźć żywność z tyłu lub w rogach zamrażarki. Nie ma martwych punktów. Dzięki sprężarce inwerterowej automatycznie dostosowuje intensywność pracy. Dzięki temu lodówka zużywa mniej prądu, pracuje cicho i działa dłużej. Niezawodność sprężarki poparta jest 10-letnią gwarancją.