Zastosowanie sztucznych roślin z hurtowni kwiatów sztucznych

Sztuczne kwiaty najlepiej sprawdzają się wewnątrz pomieszczeń, wystawione na bezpośrednie działanie słońca, czy inne warunki atmosferyczne mogą tracić koloryt. Kompozycje nadają się do krótkiej ekspozycji na zewnątrz podczas dekoracji różnego rodzaju uroczystości np. ślubu, komunii https://www.kwiatysztuczne.pl/sezony/wszystkich-swietych/. Hurtownia kwiatów sztucznych posiada w swojej ofercie bogaty asortymentem sztucznych roślin oraz dodatków. Floryści i projektanci opracowują i wykonują aranżacje roślinne do biur, hoteli, restauracji, sklepów, służą także wsparciem podczas projektowania i montażu. Designerskie bukiety i drzewka w donicach stanowią piękną dekorację wnętrz.

Gdzie można zastosować sztuczne rośliny?

Sztuczne bukiety, liście, gałęzie, pączki kwiatów, można układać w różnych naczyniach i wazonach, wszystko jest uzależnione od potrzeb, okoliczności i preferencji. Świetnie sprawdzają się również: doniczki, pudełka, słoje, butelki. Piękne kompozycje wykonane ze sztucznych kwiatów mogą być zawieszone na belkach sufitowych, żyrandolu lub karniszach. Do tego celu wykorzystywany jest sznurek, żyłki, wstążki, opaski zaciskowe. Sztuczne rośliny nie wymagają wymiany wody w wazonie lub podlewania w doniczce, ale dla utrzymania dobrego efektu dekoracyjnego, należy wycierać z kurzu przy pomocy mokrej gąbki lub ściereczki.

Pomysły na zastosowanie sztucznych roślin:

 • Dekoracja wnętrza w domach jednorodzinnych, mieszkaniach w bloku, biurach, restauracja itd.
 • Rośliny mogą być wykorzystane do uzupełnienia zielonych ścian
 • Wzbogacenie aranżacji okolicznościowych
 • Dodatek do różnych scenografii eventowej, filmowej, teatralnej, wystawienniczej
 • Do wystroju centrum handlowego
 • Kompozycje liściaste wykorzystywane są do zasłaniania uszkodzonych powierzchni
 • Do dekoracji kolumn, schodów, mebli, belek sufitowych.

Zalety zakupu sztucznych roślin w hurtowni kwiatów sztuczny

 • Idealnie imitują żywe rośliny
 • Posiadają wyraziste kolory
 • Dodają ozdobnym pomieszczeniom naturalnej nuty
 • Są trwałe i odporne na uszkodzenia
 • Efektownie prezentują się w połączeniu z innymi dodatkami, sztucznymi kwiatami
 • Mogą być estetycznym odpowiednikiem dla okazałych żywych roślin czy kwiatów we wnętrzach, gdzie nie ma dla nich wolnej przestrzeni.
 • Idealnie sprawdzają się w miejscach zacienionych
 • Stanowią doskonałe rozwiązania dla osób posiadających alergię na pyłki kwiatowe
 • Nie przyczyniają się do pojawienia się owadów, grzybów itp.

Nie tylko sztuczne bukiety mogą pięknie zdobić wnętrza

Sztuczne pnącza, girlandy to niezwykły rodzaj dekoracji, która może znaleźć szerokie zastosowanie. W hurtowni kwiatów sztucznych dostępne są sztuczne pnącza zielone liściaste, sztuczne kwiaty do powieszenia na ścianie, przykładem są różane girlandy w pięknych kolorach.Takimi ozdobami można efektownie udekorować przejście, balkon, parapet, zapewni to niepowtarzalny wygląd. Sztuczne kwiaty i pnącza sprawdzają się także w roli dekoracji fontann oraz innych elementów architektury ogrodowej.Takie elementy mogą być wykorzystywane, jako podstawa połączenia z liśćmi, gałązkami, główkami kwiatów, co pozwoli stworzyć niezwykłą dekorację.

Sztuczne drzewka doniczkowe w hurtowni kwiatów sztucznych

Sztuczne drzewka w doniczkach to niezwykła dekoracja, która może w znaczny sposób zmienić charakter wnętrza. Można je wykorzystać zamiast świeżych kwiatów nie tylko w domu czy biurze, ale również w holu hotelowym, restauracji, czyli miejscach gdzie nie ma warunków do przetrzymywania żywych roślin. Takie drzewka odpowiednio zapełnią niewykorzystaną przestrzeń na przykład w rogu pomieszczenia albo oddzielą od siebie stoliki w hotelowym lobby https://www.kwiatysztuczne.pl/kontakt/. Sztuczne drzewka w doniczkach znajdujące się w katalogu hurtowni kwiatów sztucznych, należą do wysokiej jakości produktów, cechują się soczystą zielenią, mogą osiągać nawet dwa metry wysokości i przypominają naturalne odpowiedniki. Katalog zawiera sztuczne: drzewka kwitnące, palmy, juki, bambusy, fikusy. Sprzedawane produkty wprowadzają piękny zielony akcent do wnętrza.

Sztuczne krzewy zmieniają aranżację wnętrza

W hurtowni kwiatów sztucznych można zakupić pięknie wykonane sztuczne krzewy, które mogą zauroczyć ogromnym podobieństwem do naturalnych roślin. Takie produkty stanowią praktyczną alternatywę dla ich żywych odpowiedników. Duży wybór rozmiarów daje możliwość dopasowania konkretnego sztucznego krzewu do wymogów dekorowanych przestrzeni. Wiele pięknych odcieni zieleni daje florystom duże możliwości dekoratorskie, ożywiając nawet najbardziej zacienione miejsca.

Sztuczne kwiaty służą także do okolicznościowej dekoracji ogrodu. Krzewy i drzewa są niezbędne na letniej imprezie ogrodowej. Efektowne bukszpany, fikusy, juki to przykłady pięknych sztucznych drzewek do ogrodu, stanowią idealne odwzorowanie. Sprzedawane w hurtowni egzemplarze doskonale uzupełniają naturalne roślinne aranżacje. Sztuczne krzewy do ogrodu świetnie komponują się z żywą naturą, czyli z drzewami, kwiatami. Pięknie wyglądają w ogródku restauracyjnym i hotelowym. Również miejsce pracy można uatrakcyjnić przy pomocy sztucznych krzewów w efektownych donicach.